1-800-300-093       054-3032225   
 

מצלמות ביוב

מהי מצלמת ביוב וכיצד היא פועלת?
שוק האינסטלאטורים הינו שוק די פרוע, כל אחד יכול כיום להכריז על עצמו כאינסטלאטור מומחה, לבוא לביתכם, לבצע עבודות, ולאחר זמן קצר תיווכחו לדעת שהמלאכה לא נעשתה כמו שצריך ואתם סתם בזבזתם כסף. אולם, ישנן חברות אשר לוקחות את עצמן ברצינות ומעסיקות את מיטב אנשי במקצוע, אבל לא רק, הן גם מחזיקות בציוד המתקדם ביותר, למשל – מצלמות ביוב.
אז מהי בעצם מצלמת ביוב?
מהי באמת מצלמת ביוב? סביר להניח שרובכם שמעתם על מצלמות ביוב אבל לא כולם יודעים באמת על מה מדובר. במקרים בהם יש נזילות מים או דליפות מים ואנו מעוניינים לאתר מהיכן בדיוק התקלה נובעת, מה גורם לכך, יש לעשות שימוש במצלמות מתוחכמות, כבר אין יותר שום צורך להרוס קירות, ישנה דרך פשוטה וקלה יותר לבדוק מאין הבעיות נובעות. המצלמות הללו מיוצרות על ידי מיטב הטכנולוגיות ורק אינסטלאטורים מומחים מחזיקים בהן ויודעים בדיוק כיצד לעשות בהן שימוש, הן לא רק יעילות הן גם מונעות הרס ובלגן מיותר.
כיצד המצלמה עובדת?
מצלמות ביוב הינן מצלמות זעירות במיוחד. האינסטלאטור אותו הזמנתם לביתכם מחדיר מצלמת ביוב אל הביוב עצמו, והמצלמה למעשה תוך כדי צילום מאתרת את הביעה, כך ניתן לדעת בדיוק מהו מקורה וכיצד גם לטפל בה. המצלמות מצלמות באופן רציף את כל הקורה במערכת הביוב וניתן באמצעותן לחדור אפילו לצינורות ביוב מאוד קטנים. בסופו של דבר האינסטלאטור אותו הזמנתם יאתר תוך טווח זמן קצר את הבעיה ויטפל בה. באמצעות מצלמות ביוב ידע איש המקצוע האם מדובר על סתימה, האם מדובר על חורים שנוצרו בצנרת או האם אירע דבר מה לצינורות בצנרת. אם אתם רוכשים דירה חדשה, מומלץ להזמין בהקדם האפשרי איש מקצוע שיוכל להעריך את מצב מערכת הביוב אצלכם בבית וכך גם לחסוך בהוצאות מיותרות.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ