1-800-300-093       054-3032225   
 

משאבות ביוב

משאבות ביוב לפתיחת סתימות גדולות
לא פעם ולא פעמיים במהלך חיינו סבלנו מבעיות אינסטלאציה כאלה ואחרות, בין אם מדובר על נזילות, על הצפות, על סתימות, אלה הן אולי בעיות קטנות אבל הן בהחלט עלולות לשבש לחלוטין את מהלך חיינו ואפילו למרר אותם. לכן חשוב מאוד לאתר חברת אינסטלאציה אשר עובדת מסביב לשעון, חברה הזמינה לאורך כל שעות היממה ולאורך כל ימות השנה.
שימוש במשאבות ביוב
אינסטלאטורים מקצועיים עושים שימוש במגוון מכשירים מתקדמים על מנת לפתור בעיות הקשורות למערכת הביוב, בין המכשירים הללו ניתן גם להזכיר משאבות ביוב. אם ישנה סתימה קלה בכיור, לעיתים גם בעל הבית יכול לטפל בה באמצעים ביתיים כמו פומפה או חומר כימי אותו רוכשים בחנות לחומרי בניין. אולם אם מדובר על סתימה גדולה ומהותית יותר, יש להזמין אינסטלאטור לו יש משאבת ביוב גדולה אשר יכולה לפתוח סתימות קשות. משאבות ביוב הינן חיוניות ביותר לפתיחת סתימות בבורות ביוב ברחובות, ולא לכל אינסטלאטור יש משאבת ביוב.
מהן משאבות ביוב?
סביר להניח שלא כולכם שמעתם על הביובית, אבל משאבות ביוב הן למעשה ביובית. זוהי משאית די גדולה ועם זאת נמוכה, אשר נושאת על גבה משאבת ביוב וכך בדיוק ניתן להגיע עימה לכל מקום בו יש סתימת ביוב ברחוב, ולפתוח אותה במהירות ובקלות, כמובן העניין תלוי בגורם הסתימה, לעיתים נדרש לעשות שימוש בחומרים חומצתיים על מנת להמיס את מקורות הסתימה. משאבות ביוב הן קרש הצלה לכל דבר ועניין, הרי אם הביוב ברחוב עולה על גדותיו, אין מדובר רק על חוסר נעימות, שיבוש מהלך החיים התקין וריחות רעים, ביוב אשר עולה על גדותיו אף עלול להפיץ מחלות, ולכן יש לקרוא כמה שיותר מהר לחברה המתאימה המחזיקה בכל הציוד בנדרש.
 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ