1-800-300-093       054-3032225   
 

ספירלה לפתיחת סתימות

ספירלה לפתיחת סתימות
כל אינסטלאטור בעל ניסיון יוכל לספר לכם שישנו מגוון רב של דרכים לפתוח סתימות, העניין תלוי בגורמים לסתימה ועד כמה היא חמורה. אולם סתימה ניתן גם לפתוח באמצעות ספירלה לפתיחת סתימות, לה יש יתרונות מרובים. למעשה, מדובר על פיתרון מצוין גם לאנשים אשר אין להם כל ניסיון בתחום, חשוב שבכל בית תהיה ספירלה שכזו, אבל היא גם משמשת נאמנה אינסטלאטורים מקצועיים.
אז מהי ספירלה לפתיחת סתימות?
אם אינכם יודעים מהי ספירלה לפתיחת סתימות, זהו הזמן להתוודע אליה. ספירלה לפתיחת סתימות הינה קפיץ העשוי ממתכת וניתן למצוא אותו במגוון גדלים, בכל חנות לחומרי בניין ניתן לרכוש ספירלה. לא כל סתימה דורשת הזמנה של אנשי מקצוע, כאשר מדובר על סתימה קלה בכיור המטבח או בכיור האמבטיה, ניתן לרכוש ספירלה לפתיחת סתימות ולפתוח את הסתימה בעצמכם. אבל עדיין, חשוב להדגיש, מי שאין לו כל ניסיון בתחום, זהו לא המקום לחסוך בכסף, בהחלט מומלץ להזמין איש מקצוע, וישנן חברות המעסיקות את מיטב אנשי המקצוע לאורך 24 שעות ביממה ולאורך כל ימות השנה כולל שבתות וחגים, כך שאם ישנה סתימה אשר ממררת את חייכם, אין כל בעיה להזמין שירות מעכשיו לעכשיו.
כיצד האינסטלאטור עושה שימוש בספירלה?
כאמור, ספירלה לפתיחת סתימות היא כלי עזר נהדר זו שרצוי שיהיה בכל בית, אולם רק אינסטלאטור מקצועי ידע כיצד לעשות בה שימוש, לעיתים מדובר על עניין די מורכב. אם למשל מדובר על סתימה באסלה, בהחלט מומלץ להזמין איש מקצוע על מנת למנוע אי נעימות ועל מנת לא להסתבך, כדי לפתוח סתימה באסלה יש קודם כל לרוקן את המים. לאחר שאיש המקצוע יעשה שימוש בספירלה, הוא יזרים מים על מנת לבדוק שאכן אין יותר סתימה. בכל מקרה של סתימה עמוקה וחמורה, לא מומלץ לנסות ולפתור את הבעיה לבד בבית.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ