1-800-300-093       054-3032225   
 

פתיחת סתימות בכיור


את מי כדאי להזמין כשאתם צריכים פתיחת סתימות בכיור?
מתי נחוצה פתיחת סתימות בכיור
אחת מהתקלות הנפוצות ביותר באינסטלציה הביתית, היא סתימת הכיור במטבח או באמבטיה. לרוב, אנשים מנסים לפתור את התקלה לבד, כי בעיניהם, פתיחת סתימות בכיור לא מחייבת מיומנות רבה, מספיק קצת גישה טכנית, וכלים מתאימים.
רק אחרי שאנחנו מתכופפים מתחת לברז, ומנסים באי הצלחה לפתוח את הסתימה, אנחנו מבינים שאולי פתיחת סתימות בכיור, נראית כמשימה פשוטה וקלה, אבל הקלות, היא רק למראית עין.
רק כדי להיות בטוחים לגבי סוג התקלה, ושאין לכם ברירה, אלא להזמין אינסטלטור מקצועי, כדאי שתשפכו קצת מים רותחים לתוך הכיור של המטבח או אמבטיה, המקום שבו נתגלתה הסתימה. אם המים עדיין לא יורדים, סימן שיש לכם תקלה. במרבית המקרים, גם פומפה לא תעזור, איפה שלא עזרו המים הרותחים.
אל תדחו את פתרון הבעיה כי אתם חוששים שהבעיה תסתדר מעצמה או שאתם חוששים שידרשו מכם מחיר יקר על תיקון התקלה.
חברת שניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ  תשלח לביתכם אינסטלטור מקצועי ומיומן בהקדם האפשרי לתיקון התקלה שלכם.

מתי עדיף להזמין אינסטלטור לפתיחת סתימות בכיור

לאחר יומיים של ניסיונות שווא בתיקון של סתימה בכיור המטבח, אתם מרימים ידיים ונכנעים לעובדה, שאתם לא יכולים לתקן את התקלה בעצמכם. למרות שראיתם עשרות פעמים אנשים מבצעים בהצלחה, פתיחת סתימות בכיור בכוחות עצמם, משום מה אצלכם, המים מסרבים לרדת.
במקום לדחות את הקץ, הזמינו אינסטלטור של חברת שניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ,שיגיע לביתכם בהקדם האפשרי. עבור אינסטלטור מיומן ומקצועי, פתיחת הסתימה בכיור, זו באמת משימה שגרתית ומוכרת. ניסיון לתקן באופן עצמאי סתימות בכיור, כרוך גם בסיכון עצמי וסביבתי. שימוש בחומרים כימיים מסוכנים או התעסקות בצנרת שיש בה חיידקים מסוכנים, מהווים סיבה מספיק טובה להשאיר את העבודה של פתיחת הסתימות בכיור לאנשי מקצוע מיומנים.
חברת שניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ, מעסיקה אינסטלטורים מקצועיים ומיומנים שיגיעו במהירות לביתכם לפתרון תקלות באינסטלציה, בין אם הן קלות או מורכבות.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ