1-800-300-093       054-3032225   
 
1-800-300-093
054-3032225
 

צילום ביוב

צילום ביוב באמצעים מתקדמים
לשם מה בדיוק נדרש צילום ביוב? בימים עברו לא היה קל לטפל בבעיות ביוב משום שלא היו שום אמצעים לבדוק מה באמת מתרחש במערכת, לרוב היה מדובר על הרבה הרס ובלגן, אולם, מאז זרמו הרבה מים בנהר, וישנן שפע רב של המצאות וחידושים, בהן ניתן גם להזכיר את המצלמה הטרמית המיועדת לשם צילום ביוב, כך ניתן לאתר נזילות וכך גם ניתן לאתר גורמים לסתימות.
חיסכון בהוצאות מיותרות
אכן כך, באמצעות צילום ביוב על ידי מצלמה טרמית ניתן לחסוך ממון רב שכן היא מונעת הרס ושבירה של חלקי הביוב על מנת לתקן את הבעיה. צילום ביוב מסייע לאתר נזילות, ולאתר סתימות במערכת. הרי הטיפול בסתימה תלוי רבות בגורם לה. למשל, כאשר מדובר על בורות ביוב ברחובות, לרוב משחררים את הסתימה עם משאבת ביוב ניידת הממוקמת על גבה של משאית, אבל על מנת לדעת מה בדיוק גרם לסתימה, צילום ביוב הוא הכרח המציאות. אם למשל מדובר על שורשי עצים, או אז יש לטפל בבעיה באמצעים אחרים ולא שגרתיים שכן מדובר על בעיה חמורה במיוחד.
תרגום הפרשי טמפרטורה
צילום ביוב המתבצע באמצעות מצלמה טרמית, נועד לגלות הפרשי טמפרטורה, למה הכוונה בדיוק?  באמצעות גילוי הפרשים אלה ניתן לזהות בעיות בצנרת וללא שום צורך לפגוע בה או לשבור אותה, הכל נעשה ללא התערבות של אדם. באמצעות הצילום ניתן לאתר לא רק נזילות, אלא גם שברים או בסדקים בצנרת, גופים זרים אשר חדרו אליה וגורמים כעת לסתימה, לבדוק מה בדיוק מפריע ומה משבש את מעבר המים, את כל אלה ניתן לבצע במהירות מרבית ואפקטיביות יתרה. את הצילום מבצע איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון, שכן יש ללמוד את הנושא, לא כל אחד יודע לעשות שימוש במצלמה ולפרש את הממצאים, ובאותה עת בה מערכת הביוב מצולמת, ניתן גם לתקן אותה. 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ