1-800-300-093       054-3032225   
 

צינור ביוב

כיצד יודעים מתי צריך להחליף צינור ביוב

מתי צריך לתקן או להחליף צינור ביוב

לא תמיד אנחנו מגלים את הצורך להחליף את הצנרת בבית, לפני שהתקלה מתגלה במלוא חומרתה. כשמדובר בתקלה בצנרת שאינה גלויה לעין ומצויה כולה מתחת לבלטות בבית או ברחוב, לא ניתן יהיה לזהות תקלה או התיישנות של הצינורות עד שלא יהיה פיצוץ או הפסקה של זרימת המים לכיורים, לאסלה וכדומה.
אם אתם חשים בשינויים תכופים בלחץ המים או שומעים רעשים מטרידים המגיעים מהצנרת כשאתם מורידים מים בשירותים, מומלץ להביא אינסטלטור לפני שהבעיה תחמיר ותגיע למימדים שתצטרכו להחליף יותר מצינור אחד.
חברת שניר ליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ, ם מעניקה שירותי אינסטלציה הכוללים בדיקה ותיקון של צינור ביוב, איתור פיצוצים ונזילות בצנרת ועוד.
החברה מעניקה שירותי תיקון 24 שעות ביממה ע"י צוותי אינסטלטורים מקצועיים ומיומנים.

כיצד ניתן לזהות תקלה בצינור ביוב
זיהוי של תקלה או תיקון של צינור ביוב הינן משימות שרק אינסטלטור מקצועי ומנוסה יכול להתמודד איתן, גם אם בעלי הדירה מרגישים שהם יכולים להתמודד עם תקלות כמו פתיחת סתימה או החלפת גומייה בברז. אינסטלטור המתבקש לתקן צינור ביוב, לפני שהוא מחליט אם הוא צריך להחליף את הצינור, בודק מספר נושאים לפני שהוא מחליט האם להחליף או לתקן צינור בודד או להחליף את כל הצנרת.
חשוב להזמין אינסטלטור או חברה שאתם יכולים לסמוך על חוות הדעת המקצועית שלהם.
לאחר שאתם מקבלים תשובות המתקבלות על הדעת מאנשי המקצוע שהזמנתם לביתכם לזיהוי התקלה, רצוי שפרט למידע שיש לכם על הניסיון והמקצועיות של אנשי המקצוע, שתהיה בטוחים שהצינורות החדשים יהיו מקוריים ואיכותיים.
חברת שניר ליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ, מבצעת עבודות תיקון עבור צנרת הבית, כולל תיקון או החלפת צינור ביוב, שאיבת בורות שופכין, ניקוי קווי ביוב ועבודות אינסטלציה שונות בבית.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ