1-800-300-093       054-3032225   
 
1-800-300-093
054-3032225
 

אינסטלטור בתל אביב

אינסטלטור בתל אביב הזמין לאורך כל שעות היממה!
גרים בתל אביב והתפוצץ לכם צינור מים בדירה? הבית מוצף במים? יש בעיה במערכת הביוב? ובכן אל דאגה, תוכלו למצוא באופן מיידי אינסטלטור בתל אביב אשר זמין 24 שעות ביממה ולאורך כל ימות השנה.
חברה בפריסה ארצית
אין מדובר רק על אינסטלטור בתל אביב, אלא על חברה בפריסה ארצית כך שניתן לקבל את שירותיה במגוון יישובים שונים הפרוסים לאורכה ורוחבה של הארץ. אבל אם אתם מתגוררים בתל אביב, אין צורך להמתין שעות מרובות ולהזמין אינסטלטור מערים סמוכות, ממש כאן מתחת לבית, ניתן למצוא אינסטלטור בתל אביב אשר מבצע את כל סוגי העבודות, כולל עבודות גינון וכולל עבודות שאיבת והרקת מים ואפילו עבודות שיפוץ חדר האמבטיה.
בחרו אך ורק חברה בעלת שם
אם אתם מחפשים אינסטלטור בתל אביב המבצע מגוון רב של עבודות וברמת גימור גבוהה, מומלץ לפנות אל חברה גדולה אשר שמה הולך לפניה, חברה אשר צברה במהלך השנים הרבה מאוד לקוחות מרוצים אשר חוזרים אליה שוב ושוב ולא לחינם, השירות הוא מצוין וכך גם טיב העבודה, וכמה אינסטלטורים יכולים להציע לכם את כל אלה? בואו נודה על האמת, לא הרבה. אינסטלטור בתל אביב המעניק מגוון רב של שירותים:
עבודות גינון, שיפוצים כלליים כמו עבודות גבס, צביעת בתים, פוליש וניקיון, הגברת לחץ מים, בין אם מדובר על מים חמים או בין אם מדובר על מים קרים, החלפת דודי שמש, החלפת קווי מים וביוב, שיפוץ חדרי אמבטיה, טיפול שורשים במערכות ביוב, ניקוי תעלות ניקוז ושטיפתם באמצעות ביובית, שאיבה של הצפות מים באמצעות משאיות שאיבה, שחרור סתימות מכל מיהי סוגים, החל בסתימות קלות וכלה בסתימות מורכבות יותר, צילום של קווי ביוב באמצעות מצלמות סיב אופטי ואיתור נזילות של מים וביוב באמצעות מצלמה תרמית בעלת רמת דיוק גבוהה במיוחד.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ