1-800-300-093       054-3032225   
 
1-800-300-093
054-3032225
 

אינסטלטור 24 שעות

אינסטלטור 24 שעות – כל אחד צריך אחד כזה!
כולנו מכירים את המצב הלא נעים הזה – סתימה פתאומית בכיור, דוד שמש שבאמצע החורף מפסיק לעבוד, פיצוץ בצנרת, אלה הם מצבים ברי תיקון אבל כאשר משהו משתבש אנו מוצאים עצמנו אובדי עצות. ובכן אל ייאוש, כיום יש פיתרון מצוין ומענה מיידי – אינסטלטור 24 שעות.
האם יש אינסטלטור במקום המגורים שלי?
ובכן, מדובר על רשת בפריסה ארצית ולכן ניתן למצוא אינסטלטור 24 שעות במגוון ערים ויישובים, החל מהצפון וכלה בדרום. אין מדובר רק על עבודות אינסטלציה אלא אפילו על עבודות גינון.
ניסיון רב שנים
אם כבר מחפשים אינסטלטור 24 שעות, כדאי למצוא חברה לה ניסיון וותק רב שנים, כך שניתן לסמוך עליה בעיניים עצמות. הרי לא נגזים אם נאמר ששוק האינסטלטורים הינו שוק פרוץ למדיי, כיום כל מי שרוצה יכולה להכריז על עצמו כאינסטלטור, אתם תשלמו ממיטב כספכם אבל לא תקבלו תמורה. לכן מומלץ לבחור חברה בעלת שם וניסיון שתעניק את השירות הטוב ביותר בנמצא, אבל לא רק, אלא במשך כל שעות היממה. צוות העובדים הוא אמין, מיומן ומנוסה, רמת הגימור של אינסטלטור 24 שעות היא גבוהה במיוחד ולא לחינם יש לחברה כה הרבה לקוחות מרוצים החוזרים אליה שוב ושוב ואף ממליצים לאחרים עליה. סוגי העבודות של אינסטלטור 24 שעות:
איתור נזילות מים ואיתור נזילות ביוב, את העבודה הזו מבצעים באמצעות המכשירים המתקדמים והעדכניים ביותר כמו שימוש במצלמה תרמית. צילום קווי ביוב באמצעות מצלמה מיוחדת הנקראת מצלמת סיב אופטי, שחרור סתימות, שאיבת מים כתוצאה מהצפות, ניקוי תעלות ניקוז, החלפת קווי מים וביוב, הגברת לחץ מים, עבודות וגינון ועוד מגוון עבודות הקשורות לתחום איטנסטלטור 24 שעות.

 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ