1-800-300-093       054-3032225   
 

ביובית לחניונים

ביובית לחניונים למניעת נזקים פיזיים וכספיים
כאשר ישנן מערכות גשם גדולות ומשמעותיות, לא פעם ולא פעמיים מתלוננים בעלי חניונים על הצפות הגורמות לנזקים רבים, במקרים הללו בדיוק יש להזמין ביובית לחניונים. ומה בדיוק תפקידה של ביובית לחניונים? היא שואבת את המים שהתאספו ונצברו בשיא המהירות והיעילות וכך היא מחזירה את סדר החיים אל כנו לחניון על מנת שיתפקד כרגיל ועל מנת שישרת את לקוחותיו.
לא רק בעת הצפות
אכן, ביובית לחניונים הינה טובה לא רק למקרי הצפות, זוהי שיטה בדוקה ויעילה לשמור על חניון סטרילי, למנוע הצפות באמצעות ניקוז תעלות הביוב על דרך שגרה. לכן, כל בעל חניון נדרש אחת לכמה זמן להזמין ביובית לחניונים על מנת שזו תאפשר לו להפעיל את העסק כרגיל, וגם כמובן על מנת למנוע נזקים לצד ג', כמו בעלי המכוניות החונים בחניון. ככלל, החניונים הינם מקומות מועדים לפורענות משום שרבים ממוקמים אל מתחת לפני הקרקע, ולכן הם צפויים להצפות במיוחד בימי גשמים, ובמיוחד בארץ שלנו, אנו מבינים מידי חורף, עד כמה התשתיות אינן מוכנות ואינן יעילות בפני הצפת גשמים, כל פעם אותו הסיפור מחדש.
ביובית חוסכת כסף
לא נגזים אם נאמר שביובית יכולה לחסוך גם הרבה מאוד כסף לבעל החניון. הרי כאשר משהו משתבש בעלי החניון מפסידים הרבה מאוד כסף, מדובר על אלפי שקלים ואף מעבר לכך, ולכן מומלץ להזמין ביובית לחניונים לא רק לעת צרה, אלא כאשר עדיין הענייניים מתנהלים כסדרם, זוהי למעשה פעולת מנע לכל דבר ועניין. הביובית עצמה מציעה גם משאבות וואקום וגם משאבות לחץ עוצמתיות במיוחד וכך ניתן לשאוב כמויות מים גדולות מאוד מבלי להותיר שום עקבות. באמצעות הביוביות ניתן גם לשאוב פסולת שהצטברה ולפנות אותה מאוחר יותר לאתרים הרלוונטיים.
 
  
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ