1-800-300-093       054-3032225   
 

ביובית

מהי ביובית וכיצד היא פותחת סתימות?
כיום ישנן דרכים עדכניות ועכשוויות לשחרר סתימות, על מה אנו מדברים? על ביובית כמובן, ולא כל חברה מציעה לכם את השירותים הללו אלא רק חברות העושות שימוש באמצעים המתקדמים ביותר, הכל על מנת לייעל את העבודה ולבצע אותה כמה שיותר מהר וברמת גימור גבוהה.
לא מנסים לבד בבית
רבים מנסים לפתוח סתימות בעצמם, לא רק שהם לא פותרים את הבעיה, אלא אף עלולים לגרום לנזקים לא מעטים, נסו לחסוך כסף והדבר יעלה לכם ביוקר לאחר מכן. אז אומנם סתימה בכיור כמעט כל אחד מאיתנו יכול לפתוח, במיוחד כאשר מדובר על סתימה קלה, אבל כאשר מדובר על סתימה בצנרת הביוב, כדאי להזמין חברת אינסטלציה לה יש משאית ביובית. כאשר אתם מזהים סתימה, הזמינו כמה שיותר מהר את שירותיה של חברת אינסטלציה והיא כבר תדאג לשלוח אליכם ביובית הביתה.
על מה מדובר?
ובכן, לא כולנו יודעים מהי ביובית. ביובית הינה משאית גדולה, היא יכולה להיכנס כמעט לכל מקום ולכן היא נמוכה למדיי, מעליה ישנה מיכלית ומשאבה. בעל המקצוע יאתר במהירות מהי הבעיה, יש קודם כל לפתוח את בור הביוב ולבדוק מהם הגורמים לסתימה, את כל הפעולות הללו מבצעים באמצעות מכשירים מתקדמים במיוחד. חשוב מאוד לזהות מה גרם לסתימה. ישנן סתימות אותן ניתן לפתוח במהירות, אבל ישנן סתימות המצריכות זמן עבודה ממושך יותר. במקרים מסוימים בעל המקצוע ימיס את החומרים אשר גרמו לסתימה באמצעות חומרים חומציים, לאחר מכן ניתן לסתום את בור הביוב.
כפי שניתן להבין, ביובית היא משאית מיוחדת במינה, היא מבצעת את העבודה על הצד הטוב ביותר, הרבה יותר יעילה מאינסטלטור אשר איננו מצויד במכשירים מתקדמים, אז אם המים לא יורדים בכיור, או הביוב עולה על גדותיו, הזמינו כמה שיותר מהר ביובית! 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ