1-800-300-093       054-3032225   
 

בריכות ביוב

בריכות ביוב והטיפול בהן
בריכות ביוב נמצאות בכל מקום, ניתן לראות אותן ולזהות אותן בקלות, רובן ככולן עשויות מבטון. כאשר דבר מה משתבש, הבריכות הללו יכולות להפיץ ריחות מאוד רעים ולשבש את מהלך החיים התקין.
לא חייבים להחליף!
בריכות ביוב לא חייבים להחליף. אם בחרתם בחברת אינסטלציה מתקדמת המעסיקה את מיטב אנשי מקצוע, ניתן גם לתקן בריכות ביוב וכך לחסוך הרבה מאוד כסף. כאשר בריכות ביוב אינן אטומות או פתוחות הן אף עלולות להוות סכנה של ממש אפילו סכנת מוות לילדים אשר יכולים ליפול אל תוכה. אם הבריכות פתוחות ואינן אטומות גם חיות יכולות להיכנס אליהן כגון עכברים, חולדות או תיקנים. חברות מקצועיות יכולות לתקן את הבריכה או לשפץ אותה כך שהיא תתפקד כמו שצריך ולא תגרום לבעיות. את הבריכות הללו ניתן גם לפתוח עם ביובית
פתיחת בריכות באמצעות ביובית
כאמור, בריכות ביוב ניתן גם לפתוח עם ביובית. זוהי משאית מתוחכמת ומתקדמת אשר נושאת מעליה משאבה גדולה אשר יכולה לפתוח את כל סוגי הסתימות. כאשר ישנה סתימה בתוך בריכות ביוב, יש ליצור קשר כמה שיותר מהר עם החברה המתאימה על מנת למנוע בעיות חמורות, ביוב אף עלול לגרום למחלות. חברה אשר פועלת בכל רחבי הארץ ומטפלת בכל בעיות האינסטלציה הקיימות אבל לא רק, אלא גם עבודות שיפוץ חדרי אמבטיה ועבודות גינון. כמו כן, מעניקה החברה שירותים אחרים, למשל: עבודות גבס, צביעה של חזיתות בתים, ניקיון ופוליש, החלפת דודי שמש והתקנת דודי שמש חדשים, כל זאת לא רק בימי חול אלא גם בשבתות וחגים, החברה מחליפה קווי מים וביוב, מבצעת טיפול שורשים במערכות ביוב, מנקה תעלות ניקוז ושוטפת אותן עם ביובית, שואבת הצפות מים באמצעות משאית שאיבה, משחררת סתימות באמצעות ביוביות ניידות ובכל רחבי הארץ ועוד מגוון עבודות אחרות.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ