1-800-300-093       054-3032225   
 

חופית ביוב

התקנת חופית ביוב
ישנם אינסטלאטורים המבצעים עבודות פשוטות ובאמצעים שאינם משוכללים, אבל ישנם גם חברות אינסטלציה העושות שימוש באמצעים הכי מתקדמים ועדכניים, חברות המשתמשות בביוביות, חברות אשר בונות חופית ביוב, מנקזות סתימות וגם מבצעות מגוון עבודות אינסטלציה אחרות, הכל במהירות האפשרית ובזמינות לאורך כל שעות היממה.
מתי צריך חופית ביוב?
אז מהי בעצם חופית ביוב? מדובר על משאבות ביוב בעלות קוטר משתנה ותפקידן הוא לנקז את הביוב. חופית ביוב יש להתקין כאשר קומת הבית ממוקמת מתחת לקו הביוב, לרוב מדובר על מקלטים או מרתפים או אפילו דירות ויש צורך להתקין צנרות מים. במקרים הללו חברה מקצועית תתאים לכם את משאבת הביוב המתאימה, אין מדובר על חופית ביוב רגילה ולכך נדרשים אנשי מקצוע מיומנים ומקצועיים אשר יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר וימנעו בעיות עתידיות עם מערכת הביוב.
התקנה של חופית ביוב
התקנת חופית ביוב איננה מלאכה של מה בכך, היא שואבת את מי הביוב ממרתפים, ממקלטים, מדירות הנמצאות מתחת לקו הביוב ומחניונים תת קרקעיים. חופית ביוב מתקינים בתוך בור וכאשר חודרים אליו נוזלים, מופעלת באופן אוטומטי משאבה השואבת את הנוזלים. יש להתאים את המשאבה באופן פרטני לכל מקרה ומקרה. משאבה אשר תתאים לבית לא תתאים לחניון תת קרקעי גדול. כאמור מדובר על עבודה מורכבת ויש לתת את המלאכה בידי אנשי המקצוע הטובים ביותר על מנת לא לשבש את מהלך החיים. בור ביוב אשר איננו מתנקז כראוי, עלול לגרום לבעיות רבות ולמרר לנו את החיים. חברה המציעה את העבודות הללו, גם מציעה שירותי משאיות ביובית, ניקוז תעלות מים, עבודות שיפוץ ועבודות גבס, שיפוץ חדרי אמבטיה ושירותים, היא עושה שימש באמצעים הכי מתקדמים כמו במצלמות תרמיות ומצלמות סיב אופטי, ולא פחות חשוב, היא זמינה בכל עת.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ