1-800-300-093       054-3032225   
 

מערכת ביוב

מהי מערכת ביוב?
כולנו מכירים את צמד המילים "מערכת ביוב", הרי מערכת זו היא חלק מחיינו, לפחות בעולם המודרני המערבי, אבל לא כולם יודעים כיצד מערכת זו פועלת, מן הסתם מדובר על נושא שאיננו אטרקטיבי במיוחד.
מהי מערכת ביוב?
האם חשבתם אי פעם כיצד הפסולת נסחפת מהבית שלכם? אומנם זה יכול להיות נושא לא נעים במקצת, אבל מערכת ביוב הינה חשובה ביותר בחברה המודרנית. מערכת ביוב מורכבת מתערובת של חומי פסולת ומים שנשאבו משם על ידי מערכת הניקוז, זוהי מערכת ניקוז תת קרקעית של צינורות המכונים תעלות ביוב. ממה עשויים חומרי פסולת אלה? מחומרים אורגניים כגון פסולת אנושית, אשפה, מלחים ופסולת ממתקני תעשייה.
מערכת החיונית לרווחת הקהילה
פסולת הביוב לעיתים מכילה חומרים רעילים ואורגניזמים מחוללי מחלות, ולכן סילוק חומרי הפסולת הינו כה חיוני לרווחת הקהילה, מערכת ביוב היא אחד מהשירותים העירוניים החשובים ביותר. מערכת ביוב מטפלת בשפכים באמצעות הריסת אורגניזמים מחוללי מחלות והיא מסלקת חומרים רעילים. לאחר הטיפול בחומרים הללו, הביוב משתחרר לנתיבי מים סמוכים או אל האדמה.
צינורות מערכת הביוב עשויים לרוב מחימר, פלסטיק או בטון, והם בנויים כך שכוח הכבידה יניע את הפסולת דרכם. כמו כן, ישנם סוגים שונים של תעלות ביוב ומגוון מקורות. הטיפול במערכת הביוב איננו ענייך של מה בכך, מדובר על מערכת מורכבת שיש להכירה היטב, ולכן בכל עת בה נתקלים בבעיות הקשורות אל מערכת הביוב, יש לפנות אל גורמים מקצועיים ואמינים, שיבצעו את העבודה כמה שיותר מהר וכמה שיותר טוב, הרי בסופו של דבר מדובר לא רק על ריחות לא נעימים ושיבוש מהלך החיים התקין, אלא גם על הבריאות שלנו. גם אין צורך להמתין, ישנן חברות המספקות שירות טוב ואמין במשך 24 שעות ביממה. 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ