1-800-300-093       054-3032225   
 
1-800-300-093
054-3032225
 

מצלמה טרמית

מהי מצלמה טרמית?
בין המכשירים המתקדמים ביותר בהם עושים שימוש אינסטלאטורים מקצועיים ניתן להזכיר כאן מצלמה טרמית. זוהי מצלמה משוכללת ומתוחכמת והיא מאפשרת די בקלות לזהות מה גורם לסתימות בביוב. כבר אין יותר שום צורך לשבור, להרוס ולגרום להרס רב והוצאת כספים מיותרת, באמצעות מצלמה טרמית ניתן לזהות באופן מיידי את הגורם לסתימה, וכך גם לדעת כיצד בדיוק יש לטפל בה.
למה משמשת מצלמה טרמית?
שימושיה של מצלמה טרמית הינם רבים, וככלל, היא משמשת לאיתור נזילות, לגילוי רטיבות, היא מגלה ליקויי בנייה והיא כמובן מזהה גורמים לסתימות בביוב. במיוחד כאשר עוברים להתגורר בדירה חדשה, מומלץ להזמין חברה העושה שימוש במצלמות טרמיות, על מנת לגלות ליקויי בנייה באם ישנם כאלה, מצלמה טרמית יכולה לזהות רטיבות בקירות ובתקרה, וכך גם הדיירים העתידיים ידעו באם בכלל כדאי להשקיע ולרכוש אות אותה הדירה, אולי כדאי לוותר על הרעיון על מנת להימנע מבעיות צרורות, או אולי לדרוש מבעל הדירה לבצע את התיקונים הנדרשים או להוזיל במחיר. בהחלט מדובר על הוצאה כספית משתלמת.
איתור נזילות
כ
פי שניתן להבין, מצלמה טרמית הינה יעילה בהרבה מאוד מקרים, אבל כאשר אנו מדברים על עולם האינסטלציה, אזי מצלמה טרמית מסייעת לאתר נזילות וגורמי סתימות במערכת ביוב. באמצעות הצילומים הטרמיים ניתן לראות בבירור את הצנרות ולאתר באופן מדויק מהיכן בדיוק נובעת הבעיה וגם לטפל באופן מדויק מבלי לפגוע או להזיק לצנרת, כך שבסופו של דבר מדובר על טיפול שאיננו עולה ממון רב אלא גם חוסך בסופו של דבר הוצאות מיותרות. במצלמה הטרמית כדאי לעשות אחת לכמה זמן שימוש על מנת להישאר כל העת עם היד על הדופק, כדאי לעשות בה שימוש לפני שנכנסים להתגורר במבנה חדש, ולפני שמתחילים בעבודות שיפוץ ועל מנת לבדוק מערכות ניקוז וביוב. 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ