1-800-300-093       054-3032225   
 

משאית ביוב

מהו תפקידה של משאית ביוב?
ישנם סוגים רבים של אינסטלאטורים בשוק, אינסטלאטורים אותם ניתן להזמין לטיפול בבעיות קטנות, למשל בעיות המתרחשות בבית כמו סתימות, נזילות או הצפות, אבל ישנם גם חברות העוסקות בעבודות תשתית ובפתירת בעיות מהותיות יותר כמו פתיחת סתימה בבור ביוב הנמצא ברחוב. החברות הללו עושות שימוש באמצעים המתקדמים ביותר, בהן גם משאית ביוב לה יש שם נוסף – ביובית.
אז מהי בעצם משאית ביוב?
סביר להניח שכל אחד מכם ראה במהלך חייו לא פעם ולא פעמיים משאית ביוב, אבל לא ידעתם בדיוק על איזו משאית מדובר, הרי יש לה מראה מוזר במקצת. משאית ביוב הינה משאית נמוכה, לכן היא גם יכולה להיכנס לחללים בהם יש תקרות נמוכות, היא נושאת מעל גבה משאבת ביוב גדולה וכך בדיוק היא יכולה לפתוח סתימות ביוב בבורות ביוב ברחוב. המשאבה היא עוצמתית במיוחד, ישנן משאבות ואקום, וישנן משאבות הפועלות על לחץ מים, יש להתאים את הטיפול לאופי הסתימה.
איך פותחים סתימה?
כאמור, ישנן חברות אשר עושות שימוש באמצעים המתקדמים ביותר, אין מדובר רק על משאית ביוב עם משאבת ביוב עוצמתית, אלא גם על מצלמות ביוב מתקדמות ביותר. איש המקצוע מחדיר את המצלמה אל תוך הביוב, זו עוקבת באופן רציף אחר כל המתרחש שם, וכך בדיוק ניתן לאתר את הבעיה, את המקור שלה, ולהחליט כיצד לטפל בה. ניתן להזמין משאית ביוב לכל מקום בארץ שכן כיום ישנן חברות גדולות המציעות מערך פריסה ארצי, ניתן להזמין בכל עת נתונה, כולל שבתות וחגים, משאית ביוב שתפתח סתימה אשר מעיקה על חייהם של התושבים. ביוב רחוב סתום וכזה אשר עולה על גדותיו וגורם להצפות, הינו מפגע תברואתי לכל דבר ועניין ויש לטפל בעניין בהקדם האפשרי, גם על מנת למנוע הפצת מחלות.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ