1-800-300-093       054-3032225   
 

סתימות ביוב

כיצד פותחים סתימת ביוב?
אחד הדברים הכי מעיקים אבל גם בין הקלים ביותר לפיתרון הינן סתימות ביוב. אין אדם שלא נתקל לפחות כמה פעמים במהלך חייו בתופעה הלא נעימה הזו שנקראת סתימת ביוב. למוכשרים בינינו, אלה שיש להם תושייה וזוג ידיים ימניות, אין כל בעיה לפתור את הבעיה לבד. אבל אם מדובר על סתימה חמורה, או אם מדובר על סתימה של בור ביוב ברחוב, יש להזמין אנשי מקצוע.
כיצד פותחים סתימות ביוב?
ישנן דרכים רבות לפתוח סתימות ביוב, העניין תלוי במהות הסתימה, עד כמה היא עמוקה וחמורה. כאשר פותחים סתימת ביוב יש גם להתייחס לגורמים לסתימה. לעיתים ניתן להמיס אותה באמצעות חומרים כימיים, אבל לעיתים יש לשלוף את גורמי הסתימה החוצה על מנת לפתוח את אותה. ככלל, את הסתימות ניתן לפתוח עם פומפה, זה במקרה ומדובר על סתימה ביתית קלה, ניתן לפתוח אותן עם ספירלה לפתיחת סתימות, וכמובן, במקרה של סתימות גדולות, פותחים את הסתימה עם ביובית או כפי שהיא עוד נקראת – משאבת ביוב.
לא להזניח את הבעיה
סתימות ביוב אסור להזניח בין אם מדובר על סתימה ביתית או בין אם מדובר על סתימת ביוב ברחוב. כאשר מדובר על בור ביוב ברחוב, אזי העניין גם קשור לבריאות התושבים המתגוררים בסמוך אליו. בור ביוב אשר עולה על גדותיו ומפיץ ריחות רעים, אף עלול לגרום למחלות, משהו שהיה אופייני למאות קודמות. כאשר מדובר על סתימה ביתית, רבים מנסים לפתור את הבעיה בעצמם, אבל אם אין לכם שום ניסיון או ידע בנושא, ועל מנת לא להחמיר את הסתימה, יש להזמין בדחיפות איש מקצוע מיומן ומנוסה. ישנן חברות הפועלות במשך 24 שעות ביממה, לאורך כל ימות השנה ובכל רחבי הארץ.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ