1-800-300-093       054-3032225   
 

עבודות ביוב

מהן עבודות ביוב?
מערכות הביוב של היום, במיוחד מערכות ביוב בעולם המערבי, הינן מתקדמות יותר מאי פעם, וגם הן אחראיות על רווחתם של אנשי הקהילה. הרי כאשר דבר מה משתבש עם מערכת הביוב, הדבר יכול גם למרר את שגרת חיינו, אבל למזלנו הרב, ישנן כיום חברות רבות המבצעות עבודות ביוב ביעילות ובמהירות האפשרית תוך צמצום סיבוכים מיותרים ותך כדי עשיית שימוש במכשירים ובכלים המתקדמים ביותר.
מהן עבודות ביוב?
סביר להניח שכל אחד מכיר את המושג עבודות ביוב, הרי לכל אחד מאיתנו יצא להיתקל במהלך חייו בבעיות הקשורות למערכת הביוב, בסתימות, בנזילות, בהצפות ובדליפות. ישנן חברות המבצעות עבודות ביוב מכל מיני סוגים, אפילו את העבודות המורכבות ביותר, לאורך כל שעות היממה ולאורך כל ימות השנה, כולל שבתות וחגים, כך שאם יש לכם סתימה בכיור המטבח, בכיור האמבטיה, סתימה בשירותים או הצפה של כל הבית, ניתן להזמין שירות יעיל ומהיר מעכשיו לעכשיו. החברות הללו מציעות מערך פריסה ארצי, והן מגיעות לכל יישוב בארץ, החל מהצפון ועד לדרום.
על אילו עבודות ביוב מדובר?
ובכן, מדובר על מגוון רב של עבודות ביוב המבוצעות על ידי העובדים המהימנים ביותר, עובדים מקצועיים בעלי וותק רב בתחום, אשר יודעים לעשות שימוש באמצעים המתקדמים ביותר, מדובר על עבודות ביוב בעלות רמת גימור גבוהה במיוחד. הנה כמה מסוגי העבודות: איתור נזילות מים וביוב באמצעות מצלמה תרמית מדויקת, תיקון מיידי של פיצוצים ונזילות, צילום קווי מים באמצעות מצלמת סיב אופטי, שחרור סתימות מורכבות באמצעות ביוביות ניידות ובכל רחבי הארץ, שאיבה והרקת הצפות מים באמצעות משאיות שאיבה, ניקוי תעלות ניקוז, טיפול שורשים במערכות הביוב, החלפת קווי מים וביוב, שיפוץ חדרי אמבטיה, החלפת דודי שמש, הגברת לחץ מים קרים ומים חמים ועוד מגוון רב של עבודות.
 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ