1-800-300-093       054-3032225   
 

פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב – כיצד זה מתבצע?
פתיחת סתימות ביוב איננה עניין של מה בכך. רבים מאיתנו מתפתחים לפתוח סתימות לבד, אולי על מנת לחסוך כסף, אולי מכיוון שאנו מאמינים שמדובר על סתימה קלה, אבל אז, לעיתים די רבות העניין עלול להסתבך, ליצור אי נעימות ואי נוחות במהלך שגרת החיים וגם להחמיר את הבעיה. בסופו של דבר כן נאלץ להזמין איש מקצוע. לעיתים די רבות כדאי לעשות זאת מלכתחילה ולא להתמהמה.
כיצד פותחים סתימות?
פתיחת סתימות ביוב היא עניין למקצוענים. אז נכון, לעיתים מדובר על סתימות קלות, או אז פתיחת סתימות ביוב תתבצע באמצעות אמצעים ביתיים, כמו ספירלה לפתיחת סתימות אותה ניתן לרכוש בכל חנות לחומרי בניין, זוהי ספירלה העשויה ממתכת וניתן למצוא אותה בגדלים שונים. פתיחת סתימות ביוב קלות ניתן לבצע גם באמצעות פומפה ביתית או באמצעות חומר כימי הממיס את החומרים הגורמים לסתימה. אולם, ישנן גם סתימות מורכבות ועמוקות יותר, בין אם מדובר על סתימות ביוב בבית או בין אם מדובר על סתימות ביוב ברחוב, או אז נאלץ להזמין איש מקצוע. לרוב הסתימות אינן צפויות, לעיתים אנו עלולים להתעורר באמצע אישון ליל ולמצוא את כל הבית מוצף, למזלנו הרב, ישנן חברות הזמינות כל העת, ניתן להזעיק אותן במשך כל שעות היממה, כל ימות השנה, ואפילו בשבתות ובמועדים.
פתיחת סתימות ביוב מורכבות
כאמור, פתיחת סתימות ביוב יכולה לעיתים להיות מלאכה קלה ופשוטה אותה ניתן לעשות לבד בבית, אבל כאשר מדובר על פתיחת סתימות ביוב מורכבות יש להזמין אנשי מקצוע מנוסים. לאינסטלאטורים מקצועיים יש את כל המכשירים הנדרשים על מנת לפתוח סתימות ביוב מורכבות בהן גם סתימות ביוב של בורי ביוב ברחוב. הן עושים שימוש במצלמות תרמיות מיוחדות על מנת לאתר את מקור הבעיה, וכאשר מדובר על בור ביוב, יש לעשות שימוש במשאבות ביוב חזקות במיוחד הפועלות באמצעות לחץ מים או באמצעות וואקום.
 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ