1-800-300-093       054-3032225   
 

פתיחת סתימות צנרת

עבודות של פתיחת סתימות צנרת – רק אצל מומחים

את מי כדאי להזמין לעבודות של פתיחת סתימות צנרת

תקלות קורות תמיד בעיתויים הגרועים ביותר. גם מחוץ לבית וגם בתוך הבית. למשל, תקלה ברכב לפני שנוסעים לעבודה, תקלה באינסטלציה לפני שיוצאים לטיול או לאירוע וכדומה.
כפי שאתם לא מוכנים למסור את הרכב שלכם לתיקון לידי מוסך שאתם לא מכירים, באותה המידה אם תהיה לכם תקלת אינסטלציה בבית בלתי צפויה, תזמינו לביצוע עבודות התיקון, אינסטלטור או חברה, שאתם סומכים עליהם בעיניים עצומות.
עבודה של פתיחת סתימות צנרת, הינה עבודה מורכבת, המחייבת מקצועיות, מיומנות והרבה ניסיון.
אם אתם מגלים שיש לכם תקלת אינסטלציה שאתם לא יכולים לטפל בעצמכם, מומלץ לקרוא למומחים שיכולים לפתור את התקלה באופן מקצועי, מיומן ובמהירות הנדרשת.
חברת שניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ,  מעניקה שירותי אינסטלציה שונים, לתקלות אינסטלציה שונות ע"י צוות אינסטלטורים מקצועי ומיומן.

כיצד תזהו תקלה בצנרת הביתית

עבודה של פתיחת סתימות צנרת תידרש במקרים שתתגלה סתימה בצנרת הביתית, שמתחילה בבית, אבל מסתיימת בצינורות שבחצר או בגינה.
הצנרת הביתית מתחילה במקלחת, באסלה או בכיור של כל דירה והיא מסתיימת במכוני טיהור ענקיים. החלקים הנמצאים בתוך הדירה הם באחריות של הדיירים, מה שמחוץ לדירה, בשטחים ציבוריים, האחריות היא בידי הרשויות המקומיות.
אתם יכולים להיתקל בתקלה המחייבת פתיחת סתימות צנרת, במקרים שונים.
למשל:
כיור המטבח, כיור האמבטיה או השירותים, אמבטיה או מקלחון, צינור ניקוז לדלוחין (כיורים, מקלחות, מכונת כביסה), צינור למי גשם (גג מרוצף, מרפסות), צינור לניקוז למזגן, אסלה וצינור ביוב.
כשאתם נתקלים בביתכם בתקלה המחייבת פתיחת סתימות צנרת, הזמינו את חברת שניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ, המעניקה שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה. החברה מעניקה קשת רחבה של שירותים, כולל שאיבת ביוב ע"י משאית, פתיחת סתימות ועוד.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ