1-800-300-093       054-3032225   
 

פתיחת סתימות

פתיחת סתימות קלות וחמורות
אחת העבודות הכי פחות נעימות הינה פתיחת סתימות הקשורות למערכת הביוב, לרוב מדובר על ריחות לא נעימים ועבודה "שחורה" לכל דבר ועניין שרובינו לא מעוניינים לבצע, ולכן יש להזמין בהקדם האפשרי חברה המעסיקה את מיטב האינסטלאטורים. חברה המתמחה בכל עבודות הביוב, והעושה שימוש באמצעים המתקדמים ביותר כגון מצלמות תרמיות, מצלמות סיב אופטי, וביוביות, אלה הם משאיות ניידות  הנושאות על גבן משאבות ביוב עוצמתיות במיוחד.
כיצד מתבצעת פתיחת סתימות?
פתיחת סתימות היא עניין שכמעט כל אחד מאיתנו מכיר. אין אדם שלא נתקל לפחות כמה פעמים בחייו בכיור סתום, בין אם מדובר על כיור המטבח או בין אם מדובר על כיור חדר האמבט, וכמובן סתימות באסלה. פתיחת סתימות היא בהחלט דבר שניתן לעשות לבד בבית, במיוחד אם מדובר על סתימה קלה, ניתן לפתוח אותה באמצעות פומפה, באמצעות ספירלה לפתיחת סתימות וגם באמצעות חומרים כימיים חזקים במיוחד, את כל המוצרים הללו ניתן לרכוש בחנויות לחומרי בניין. אבל כאשר מדובר על סתימות מורכבות יותר, בהחלט מומלץ לקרוא לבעלי מקצוע, ומכיוון שמדובר על מקרים בלתי צפויים, למשל הצפה באמצע הלילה, ישנן חברות הפועלות לאורך כל שעות היממה, במשך כל ימות השנה, הן ישמחו להגיע אליכם גם בשבתות וגם בחגים.
פתיחת סתימות עמוקות
כאשר מדובר על פתיחת סתימות עמוקות, אזי נעשה שימוש באמצעים מתוחכמים ביותר כמו ביובית למשל. זוהי פתיחת סתימות מתוחכמת יותר, אנשי המקצוע יעשו קודם כל שימוש במצלמה תרמית אשר מחדירים אותה אל תוך הביוב וכך מזהים את מקור הבעיה. המצלמה עוקבת אחרי כל המתרחש בבור הביוב, על פי הממצאים ניתן לטפל בסתימה. לעיתים מדובר על סתימות הקשורות לפסולת אנושית, אבל לעיתים מדובר גם על סתימות אשר נוצרו על ידי שורשי עצים, על כל מקרה, יינתן מענה מיידי על פי אופי הבעיה.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ