1-800-300-093       054-3032225   
 

צנרת ביוב

מה חשוב לדעת לפני שמחליפים צנרת ביוב

כיצד מתקבלת ההחלטה להחליף צנרת ביוב בבית

לפעמים ההחלטה להחליף את הצנרת בבית נכפית עלינו מבלי שהיה לנו זמן להתכונן למבצע, לתכנן אותו או לחפש מקורות מימון לפרויקט, שיכול לעלות כמה אלפי שקלים.
בבתים ישנים, כשבעלי הבית מודעים לכך שהצנרת ישנה, הם יכולים לתכנן ולהיערך למבצע גדול, של החלפת צנרת הבית המיושנת בצנרת חדשה.
החלפת צנרת ביוב בבית הוא פרויקט הכרוך בהוצאה גדולה, אך גם באי נוחות עבור דיירי הבית, שצריכים לשהות בבית מספר ימים, לפני גם מספר שבועות, כשכל ריצוף הבית מורם והרהיטים מרוכזים בפינה נבחרת בבית.
למרות האי נוחות, ההחלפה של צנרת הביוב בבית היא כורח המציאות בבתים ישנים, או בבתים שמתגלות בעיות בצנרת, המחייבות החלפה של יותר מצינור אחד.
חברת שניר ליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ, הינה חברה מובילה בתחום האינסטלציה כולל החלפת צינורות ביוב והתקנה של צנרת חדשה. החברה מבצעת עבודות אינסטלציה נוספות כמו שאיבת ביוב, שירותי ביובית ועוד.

מתי החלפת צנרת ביוב נחוצה
לרוב, החלפת צנרת הביוב נחוצה במקרים של צנרות ביוב ומים ישנות. מקרים נוספים אשר דורשים החלפת צנרת ביוב בצנרת חדשה היא כשהצינורות הקיימים כבר לא מתפקדים כבעבר. בשני המקרים מדובר בהתיישנות של צנרת הביוב ושל בעיות או תקלות שנוצרות וכבר לא ניתן לדחות את התיקון של הצנרת.
במקרים אלה, פעולה של החלפת צנרת הביוב הופכת להיות לנחוצה ומאד הכרחית.
הסיבה לדחיפות של תיקון או החלפת הצנרת, נעוצה באי תפקוד של הצנרת, שכבר לא יכולה לספק את הצרכים הבסיסיים של האדם בביתו. כמו הספקת מים תקינה בברזים, לרחיצה כלים, למקלחות, לשירותים וכדומה.
חברת שניר ליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ, מבצעת עבודות של החלפת צנרת ביוב ע"י צוות אינסטלטורים מיומן ומקצועי. החברה מתקינה בבית הלקוח צנרת העשויה מחומרים חדישים ואיכותיים. 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ