1-800-300-093       054-3032225   
 

קבלן ביוב

מתי כדאי להזמין קבלן ביוב מקצועי
 
לא כל אינסטלטור הוא גם קבלן ביוב
לא פעם כשאנחנו הולכים ברחוב ניתן להבחין במי ביוב זורמים באופן חופשי אל הכביש או בכניסה לבתים. לצערנו, גם היום נזילות או פיצוצים בצנרת הביוב העירונית, מהווים חלק מהנוף העירוני.
נזילות או פיצוצים בצנרת הביוב העירונית נמצאים באחריותה של הרשות המקומית. כשיש פיצוץ בצינור ביוב בבית או בחצר, האחראיות על התיקון נמצאת בידי הדיירים.
על מנת לתקן במהירות את התקלה, חשוב להזמין קבלן ביוב מנוסה ולא להסתפק בשירותיו של האינסטלאטור הקבוע שלכם. עליכם לדעת, שלא כל אינסטלטור הוא גם קבלן ביוב.
חברת שניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ, מעסיקה קבלני ביוב מקצועיים ומנוסים, אשר יגיעו לביתכם עם הציוד המתאים לזיהוי ולתיקון תקלות בצנרת הביתית שלכם, כולל צנרת הביוב.
חברת שניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ, מעניקה ללקוחותיה שירותי אינסטלציה, כולל בדיקה מוקדמת של תקלות בצנרת ביוב, תיקון והחלפה של צינורות ביוב, פתיחת סתימות ועוד.
 
לאילו עבודות אינסטלציה עדיף להזמין קבלן ביוב 
מבלי לגרוע מהמקצועיות והמיומנות של אינסטלטורים וותיקים ומנוסים, אין תחליף למיומנות ולניסיון שמביאים איתם קבלני ביוב מנוסים לעבודות הקשורות לתיקון או החלפת צנרת ביוב.
קבלני ביוב הם בדיוק אנשי המקצוע שאתם תשמחו מאד לראות ברגע שתתקלו לראשונה בפיצוץ או בנזילה בצינור הביוב בביתכם.
כדי לזהות תקלות בצינורות ביוב או לבצע בה תיקונים, מומלץ להזמין איש מקצוע שיש בידיו את הכלים המתאימים וגם את הידע להפעיל אותם, ובמקרה הזה, עדיף להזמין קבלני ביוב מומחים ולא אינסטלטורים שעשויים להיות אנשי מקצוע מעולים אך חסרי ידע או ניסיון בטיפול בתקלות בנצרת הביוב.
חברת שניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע"מ, מבצעת עבודות אינסטלציה 24 שעות ביממה. בין היתר החברה מעסיקה קבלני ביוב מקצועיים ומנוסים אשר יגיעו לביתכם מצוידים בכלים חדישים ואיכותיים.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ