1-800-300-093       054-3032225   
 

שאיבות ביוב

כיצד מבצעים שאיבת ביוב ?
 
מתי נחוצה שאיבת ביוב
 כל אינסטלטור יכול לתקן סתימות פשוטות בצנרת, אך לא כל אינסטלטור מסוגל לתקן סתימות בביוב. סתימות בביוב הינן עמוקות יותר מסתימות רגילות וכדי לפתור אותן, כל מי שמגיע לתיקון, צריך להגיע מצויד בכלים המתאימים. נהוג לתקן סתימות בצנרת הביוב באמצעות שאיבות ביוב. סתימות ביוב עלולות לגרום לנזק רב יותר מסתימה רגילה ולכן, הדרך לתקן את התקלה היא באמצעות פעולה המצריכה מיומנות גדולה יותר מצד האינסטלאטור והפעלת כלים מתאימים. סתימת ביוב עלולה לגרום למפגע תברואתי וזאת גם הסיבה מדוע חשוב לפתור אותה בהקדם האפשרי.
חברת שניר וליאן אחזקת ושירותי ביוב בע"מ, מעניקה שירותי ביובית לעסקים, אנשים פרטיים ועוד.
צוות אינסטלטורים מומחה מגיע אליכם הביתה או לעסק, לביצוע של שאיבת ביוב באמצעות משאבת ביוב חדישה ומתקדמת. החברה מעניקה שירותי אינסטלציה 24 שעות ביממה.
 
כיצד מתבצעות שאיבות ביוב באמצעות משאבות ביוב
 המקרים שבהם נזדקק לשירותיו של קבלן ביוב הם בד"כ מקרים שבהם אינסטלטור רגיל לא יכול לפתור באמצעות הכלים הנמצאים בידיו. סתימות ביוב נכללות באותם המקרים שאתם צריכים קבלן ביוב מומחה. כשמתגלה סתימת ביוב, הדרך המהירה והיעילה ביותר לפתור את הבעיה, היא באמצעות שאיבות ביוב. לאחר שקיבלתם חוות דעת מקצועית מידי קבלן ביוב, על מנת לחסוך בעלויות ולפתור את הבעיה במהירות האפשרית, מומלץ לפנות לחברה או לאינסטלאטורים מנוסים, שקיבלתם עליהם המלצות והמוניטין שלהם מוכר וידוע.
שאיבות ביוב מתבצעות באמצעות משאבות ביוב, או במילים אחרות, ביוביות.
חברת שניר וליאן אחזקת ושירותי ביוב בע"מ, מבצעת עבודות אינסטלציה שונות, בין היתר, גם שאיבת ביוב באמצעות ביוביות ניידות המגיעות לבית או לעסק של הלקוח.
החברה מעניקה שירותי אינסטלציה ע"י אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, בעלי ניסיון רב בהפעלת ציוד חדיש ומתקדם. 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ