1-800-300-093       054-3032225   
 

שוחות ביוב

התקנת שוחות ביוב
רוב האנשים יודעים שישנן שוחות ביוב, הרי הן חלק בלתי נפרד מתשתיות העולם המערבי המתקדם, אבל לא כולם יודעים מהן בדיוק. באסוציאציות שלנו הן קשורות לעולם תת קרקעי, לניקוז, לביוב ולריחות לא נעימים, מה שכמובן קשור באופן הדוק למציאות.
מהן שוחות ביוב?
שוחות ביוב הן בראש ובראשונה תעלות ניקוז מים המנקזות את המים ושולטות במפלס מי התהום. תפקידה העיקרי של מערכת הניקוז היא לאסוף ולסלק את המים דרך צינורות השפכים. ישנן חברות אינסטלציה אשר עוסקות בפרויקטים גדולים ולא רק בתיקון סתימות פשוטות וקלות בבתים, אלא גם בשאיבת ופתיחת סתימות של בורות ביוב ברחוב, תיקון שוחות ביוב, התקנה של בריכות ביוב, ניקוי קווי מים, שאיבת והרקת הצפות, החלפת צנרת לביוב ועוד שלל עבודות ביוב אחרות.
בניית שוחות ביוב
בניית שוחות ביוב הינה עבודה מורכבת המצריכה תכנון מדויק. אנשי המקצוע יבדקו קודם כל את פני השטח, יש לתכנן את העבודה צעד אחר צעד על מנת למנוע כמה שיותר הפתעות ובעיות. לאחר בדיקת השטח ניתן לבנות שוחות ביוב, ניתן לבנות בורות ביוב, צנרות ועוד. כמו כן חשוב מאוד לבדוק את שיפוע השטח, הסטנדרט הוא שיפוע שלא עולה על עשרה אחוזים.
כמו כן, כאשר מבצעים עבודות ביוב כמו התקנת שוחות ביוב, יש להתייחס לסוג הקרקע. עומקן של השוחות הנבנות מותאם לסוג האדמה, כמו כן יש להתאים את הציוד בו עושים שימוש אנשי המלאכה, לטיב הקרקע, כלומר יש להתייחס בו זמנית לכמה שיותר פרמטרים. כאמור, אין מדובר על עניין של מה בכך, זוהי עבודה מורכבת מאוד הטומנת בחובה תכנון מוקדם, ולכן מומלץ וכדאי לשכור את שירותיה של חברה בעלת ניסיון וותק בתחום כל עבודות הביוב, חברה אשר מעסיקה את מיטב אנשי המקצוע ומחזיקה בציוד המתקדם ביותר.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ