1-800-300-093       054-3032225   
 

שחרור סתימות

שחרור סתימות ביוב קלות ומורכבות
אחת העבודות הכי לא אהודות על רוב האנשים היא שחרור סתימות. שחרור סתימת ביוב אולי יכולה לעיתים להיות מלאכה לא קשה, אבל תמיד היא לא נעימה ומעוררת איזושהי רתיעה ולו בשל הריחות הרעים העולם מצנרת הביוב ומתפשטים בכל רחבי הבית. על מנת לטפל בסתימות יש לקרא לאיש מקצוע כדי לפתור את הבעיה כמה שיותר מהר ועל מנת לא לגרום לנזקים נוספים.
כיצד משחררים סתימות?
כאמור, שחרור סתימת ביוב יכולה אפילו להיות משימה פשוטה והיה ומדובר על סתימה שאיננה עמוקה ואיננה מורכבת. ניתן לבצע שחרור סתימות באמצעות פומפה אותה ניתן למצוא בכל בית ואפשר גם לרכוש אותה בכל חנות חומרי בניין. שחרור סתימות גם מתבצע באמצעות ספירלה לפתיחת סתימות, זוהי ספירלה העשויה ממתכת וניתן לרכוש אותה במגוון רב של גדלים. וכמובן, אין לשכוח, ניתן לשחרר סתימות גם באמצעות אבקה מיוחדת המיוצרת מחומרים כימיים חזקים במיוחד הממיסים את הגורם לסתימה. אולם, לא תמיד מדובר על סתימות פשוטות, אלא סתימות מורכבות, או אז יש לפנות אל איש מקצוע העושה שימוש במכשור הכי מתקדם שיש.
שימוש בביובית
חברות אינסטלציה ועבודות שיפוצים עושות גם שימוש בביובית, שחרור סתימת ביוב באמצעות ביובית הוא בטוח והתוצאות הן אופטימאליות. הביובית היא משאית נמוכת קומה, על גגה ישנה משאבת ביוב מיוחדת לצורך שחרור סתימות. לרוב אין מדובר על סתימות ביתיות אלא על סתימות של בורות ביוב אשר נסתמו על ידי חומרים שונים ומגוונים בהם גם שורשי עצים, השורשים הינם בעיה אותה מכיר כל איש מקצוע ולא קל להיפטר מהם, אבל בהחלט ישנן דרכים אפקטיביות, זאת בתנאי שפונים לגורם המתאים. רצוי לפנות אל חברה אשר פנויה להעניק שירות במשך 24 שעות ביממה ובכל רחבי הארץ.
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ