1-800-300-093       054-3032225   
 

שירותי ביובית

מהם שירותי ביובית?
מערכות ביוב, מתוחכמות וחדשות ככל שיהיו, עלולות לגרום מידי פעם לבעיות לא פשוטות אשר פוגעות מן הסתם באיכות החיים של כולנו, ולכן, שירותי ביובית הם בין השירותים הנפוצים והפופולאריים ביותר על מנת לפתוח סתימות בבורות ביוב ברחובות ועל מנת לשאוב מים. כאשר בור הביוב הנמצא ברחוב איננו מתפקד או כאשר הוא עולה על גדותיו, העניין גם מהווה סכנה בריאותית לא קטנה לסובבים.
מהם שירותי ביובית?
שירותי ביובית הינם שירותים המתבצעים על ידי אנשי מקצוע העושים שימוש במשאבות ביוב. שירותי ביובית הינם תקפים לא רק לבורות ביוב ברחוב אלא גם לסתימות בבית כמו סתימות בכיור, באמבטיה, בשירותים. המשאבות הללו הן בעלות עוצמה רבה, יש להן יכולת שאיבה מאסיבית, והן פועלות באמצעות לחצי מים גבוהים. באמצעות הביוביות ניתן לשחרר את הסתימות המורכבות והקשות ביותר ותוך טווח זמן קצר יחסית, ואין שום צורך להמתין שעות מרובות ולסבול, ניתן להזמין שירותי ביוביות בזמן אמת, מעכשיו לעכשיו ובכל רחבי הארץ, כולל שבתות וחגים. עם סיום הפתיחה של הסתימה באמצעות הביובית ניתן לשטוף את הביוב, את התעלות והצינורות, וכך גם למנוע סתימות או בעיות עתידיות.
למה עוד מועילים שירותי ביובית?
שירותי ביובית יש להם שימושים רבים ומגוונים והם לא רק מועילים לפתיחת סתימות ביוב. לרוב בעלי חניונים מזעיקים לא פעם ולא פעמיים את השירותים הללו בשל הצפות גשמים, הביוביות פשוט שואבות את כל המים והן טובות לכל מקרי ההצפות גם בבתים פרטיים וכך מונעות יצירת נזק נוסף לרכוש. כמו כן הן יעילות לבעלי בריכות דגים הנדרשים מידי פעם לרוקן את הבריכה ולהחליף את המים וגם בבתים פרטיים כאשר ישנה סתימה חוזרת ועקשנית ששום אינסטלאטור עדיין לא הצליח לפתור אותה אחת ולתמיד.
 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ