1-800-300-093       054-3032225   
 

שירותי ביוב

אילו שירותי ביוב ניתן לקבל?
איך שלא נסתכל על זה, שירותי ביוב הם בין השירותים הכי מבוקשים ונפוצים, ולו בשל העובדה שלכל אחד מאיתנו יש מערכות אינסטלציה בבית, אלא אם כן אתם מתגוררים באוהל... בשל עובדה זו, ישנן חברות רבות המעניקות את השירותים הללו, אבל רק חלקן מעסיקות את אנשי המקצוע הטובים ביותר, ורק חלקן מחזיקות בציוד המשוכלל ביותר.
אם אין אני לי מיל לי? לא כאן!
כאשר ישנה סתימת ביוב, נזילה מהצנרת, הצפה, או ריחות רעים מן הכיור או השירותים, לא כדאי לסמוך על עצמנו אלא להזמין את שירותיה של חברת שירותי ביוב. לעיתים אנו מנסים להתמודד עם הבעיות לבד מכיוון שאנו סומכים על עצמנו, חושבים מה כבר יכול להיות? והנה הזדמנות פז לחסוך בקצת כסף, אבל רבים יעידו כי מדובר על טעות לא קטנה. והיה ולא זיהיתם את הבעיה ולא טיפלת בה נכון, היא רק עלולה להחמיר והנזק הכספי יהיה יותר גדול. חברות המעניקות שירותי ביוב, במיוחד חברות וותיקות ובעלות שם אשר צברו לעצמן לקוחות רבים, תמיד תדענה לאתר את הבעיה במהירות, לטפל בה כיאות ובאמצעים הכי מתקדמים, ואתם תזכו לקצת שקט.
מהם השירותים הניתנים?
חברות המעניקות שירותי ביוב מציעות מגוון רב של שירותים שונים. לפני  בחירת החברה, יש לשים לב כי ישנן חברות המציעות שירות במשך 24 שעות ביממה וניתן להזמינן מעכשיו לעכשיו, אפשר להזמין אותן באמצע הלילה ואפילו בשבתות ובחגים. הנה רשימה קצרה של שירותי ביוב: החברה תאתר נזילות מים וביוב באמצעות מצלמה תרמית מדויקת, ותתקן  במקום כל פיצוץ או נזילה. החברה מצלמת קווי ביוב באמצעות מצלמת סיב אופטי, משחררת סתימות קשות ומורכבות באמצעות ביובית, שואבת מים, מנקה תעלות ניקוז עם ביובית, מטפלת בשורשים הגורמים לסתימות, מחליפה קווי מים וביוב, ועוד שפע רב של עבודות אחרות בתחום.
 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ