1-800-300-093       054-3032225   
 

תיקון ביוב

תיקון ביוב על ידי גורמים מקצועיים
לא תמיד אנו מקדישים תשומת לב למערכת הביוב הביתית, כל עוד היא כמובן עובדת כיאות, לא מפיצה ריחות רעים וכל עוד אין לנו סתימות בכיור או בשירותים. אבל כאשר אלה כן מתרחשים, מתבקשים שירותי ביוב וכדאי לבחור חברה בעלת שם, חברה וותיקה, המעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר, כזו שעושה שימוש באמצעים המשוכללים ביותר כמו ביובית, מצלמות תרמיות, מצלמות סיב אופטי וכל אשר יאפשר שירותי ביוב טובים ומהירים.
בעיות פשוטות? לא תמיד
תיקון ביוב איננו מלאכה קלה, ולמרות שבשוק ישנם הרבה מאוד אנשים המכריזים על עצמם כעל "אינסטלאטורים", לא כולם באמת כאלה, וישנם אף אנשים אשר יפתו את הלקוחות במחירים מאוד זולים, אולם, לעיתים נכונה לנו אכזבה גדולה, לא רק שהבעיה לא נפתרה, אלא היא גם החמירה והסבל הוא רב. כל מי שחווה הצפה גדולה בבית, או סתימה בשירותים ואפילו סתימה בכיור יודע עד כמה השגרה עלולה להשתבש, ולכן מומלץ לפנות בהקדם אל חברה המעניקה שירותי תיקון ביוב.
בלי בלגן
שירותי תיקון ביוב אינם לאו דווקא טומנים בחובם בלגן והרס רב. אין שום צורך לשבור צינורות ותעלות על מנת לגלות מה גורם לסתימה. חברות העובדות בתחום תיקון ביוב, עושות שימוש באמצעים המתקדמים ביותר בהם גם מצלמות תרמיות קטנות, אותן משחילים אל חור הביוב וכך ניתן לראות מה גורם לסתימה ועל פי הממצאים ידע איש המקצוע כיצד לטפל בבעיה. אין כאן שיטת טיפול גורפת. למשל, אם הגורם לסתימה הוא שורש עצים, ישנן שיטות מיוחדות לטפל בבעיה, שכן שורשי עצים הינם בעיה לא פשוטה. חברות מנוסות ומקצועיות עושות גם שימוש בביוביות ניידות המגיעות לכל מקום בארץ ותוך טווח זמן קצר.הביוביות נושאות על גבן משאבת ביוב, וכך ניתן לטפל בסתימות עמוקות ורציניות בבורות ביוב ברחוב.
 
 

כל הזכויות שמורות לשניר וליאן אחזקות ושירותי ביוב בע”מ